Materiały o „Spełnieniu” w jednym miejscu

Materiały o „Spełnieniu” w jednym miejscu

Temat „Spełnienia” na WNS trochę przymarł. Wyparło go „Drugie przykazanie” – które, nawiasem mówiąc, też nie jest ostatnio przeze mnie zbyt intensywnie propagowane, choć w związku z resetem strony, o którym pisałem, zamierzam to zmienić – ale ponieważ „Spełnienie” ukazało się najpierw, postanowiłem wrzucić specjalny wpis, w którym zbiorę linki do najważniejszych dotychczasowych materiałów o tej powieści. Nie ma tego zbyt wiele, aczkolwiek żywię nadzieję, że zachęcę Was do sięgnięcia po nią. Zatem bez zbędnych wstępów:

Na koniec jeszcze raz zachęcam osoby zajmujące się recenzowaniem książek, które ewentualnie są zainteresowane otrzymaniem darmowego pliku recenzenckiego, do zgłaszania się na adres podany w zakładce Autor. W mailu proszę podać linki do platform, na których publikujecie. Przyznam też, że bardzo zależy mi na opiniach na profilu książki na Lubimy Czytać. Nie muszą być pochwalne – wolę, aby były szczere.

A poza tym tradycyjnie zapraszam do słuchania mojego podcastu oraz do subskrybowania strony, żeby być na bieżąco z tym, co robię.

Podziel się tym ze znajomymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.