Nowa edycja “Spełnienia” – także w wersji papierowej

Krótko i treściwie: aby zwiększyć szanse “Spełnienia” na rynku, podjąłem współpracę z serwisem Ridero, który umożliwia sprzedaż książek w systemie druku na żądanie. Oznacza to, że zamiast z góry drukować większy nakład, można wyprodukować pojedynczy egzemplarz po zamówieniu go przez klienta. Jest też nowa, bardziej estetyczna wersja e-booka i kilka innych fajerwerków.

Druk + nowy e-book

Jak wyżej: jeśli ktoś z Państwa preferuje papier, teraz jest możliwe nabycie “Spełnienia” również w tej wersji. Zamówienie można złożyć na stronie Ridero. Koszt to 44,08 zł. W cenie znajduje się również dostawa na terenie Polski. Realizacja ma nastąpić w ciągu maksymalnie trzynastu dni roboczych. W tej formie – tzn. format a5 – książka liczy 319 stron. W związku z koniecznością złożenia jej według wymaganych w tym procesie parametrów przygotowałem też nową, choć podobną do poprzedniej, okładkę i krótszy opis.

Oczywiście w Ridero można też kupić e-booka. Tam kosztuje on 13,65 zł.

Nowy opis i dłuższy fragment promocyjny

Opis po skróceniu go do standardów wymaganych w Ridero prezentuje się następująco.

Po tym, co zdarzyło się w pewną grudniową noc, Dan Kushner porzucił mrzonki o karierze pisarskiej i zajął się pisaniem o innych. Pewnego dnia otrzymuje propozycję poprowadzenia warsztatów z krytyki literackiej na niedużym uniwersytecie. Z kontraktem na nową książkę o kolejnym gigancie literatury w kieszeni oraz bolesnymi wspomnieniami rusza więc do Barrington. Tam zamieszkuje w dużym i podejrzanie tanim domu z zamkniętymi drzwiami na piętrze. To, co się za nimi kryje, zburzy jego pozorny spokój.

Ridero udostępnia też znacznie obszerniejszy fragment promocyjny. Na ich stronie można przeczytać za darmo aż trzynaście rozdziałów. Całość liczy ich czterdzieści pięć plus posłowie.

W innych księgarniach

Jeśli chodzi o e-booka, zachęcam mimo wszystko do kupowania go u mnie – teraz po obniżonej cenie 15 zł. Powód jest oczywisty – cały zarobek idzie do mojej kieszeni. Ale niebawem – również w ramach współpracy z Ridero – będzie możliwość kupienia go w kilku najpopularniejszych księgarniach. Ich listę i ceny u poszczególnych dystrybutorów podam na WNS, gdy tylko cała operacja wprowadzania zostanie ukończona.

Tu małe uzupełnienie: w mojej Księgarni zamieniłem poprzednie, wykonane samodzielnie, pliki na te złożone przez Ridero, więc będą to dokładnie te same pliki, które będzie można kupić np. w Empiku.

Na WNS nadal będę promował zakup bezpośrednio ode mnie, ale dla Państwa wygody, jeśli wolicie kupować u któregoś z dużych dystrybutorów, dodam też linki do nich. Absolutnie się nie obrażę, jeśli wybierzecie ich. Mnie przede wszystkim zależy na tym, aby książka znalazła swoich czytelników.

Chętnych do nabycia egzemplarza papierowego zapraszam tutaj.

***

Tyle na razie. A jeśli chcecie być na bieżąco z moją literacką manufakturą, tradycyjnie zachęcam do subskrybowania strony.

Podziel się tym ze znajomymi.