O „Drugim przykazaniu” na YouTube

We wpisie informującym, że „Drugie przykazanie” jest już w Księgarni, zamieściłem długi materiał wideo, w którym dokładnie opowiedziałem o samej książce oraz o powodach jej powstania. Potem jednak postanowiłem wyciąć z niego dwa krótsze, bardziej skondensowane i pozbawione obecnych w pierwotnym nagraniu dygresji filmiki, i opublikowałem je osobno. Oto one.

1. O „Drugim przykazaniu” krótko i zwięźle

2. Jak powstało „Drugie przykazanie”

*

A przy okazji oczywiście zapraszam do subskrybowania mojego kanału. Opowiadam tam, podobnie jak i na blogu, o różnych interesujących mnie rzeczach, które znajdują też odzwierciedlenie w mojej twórczości. Omawiam między innymi książki i filmy. Nie jestem żadnym youtuberem, a kanał – tak jak blog – służy mi przede wszystkim do promowania mojej produkcji literackiej, ale może coś was tam zainteresuje.

„Drugie przykazanie” w formie e-booka (wszystkie najważniejsze formaty) można kupić tutaj.

Promocyjne fragmenty zainteresowani znajdą tu.

Zapraszam też do dzielenia się wrażeniami z lektury na stronie książki na Lubimy Czytać. A jeżeli jesteś recenzentem – prowadzisz blog, vlog, podcast lub udzielasz się w dowolnym innym medium – możesz dostać darmowe pliki. Wystarczy, że napiszesz na adres ksiazkikrolika@gmail.com i udokumentujesz swoją działalność linkami.

A już niebawem…

Niebawem zamierzam zacząć publikować na WNS kolejny cykl artykułów na marginesie książki – podobnych do tych o inspiracjach. Tym razem chciałbym jednak rozwinąć kilka zagadnień, jakie pojawiły się w samej powieści. Rozwinąć je zarówno w jej kontekście, jak i szerzej, bo po prostu są to kwestie, które mnie nurtują, co stanowiło powód umieszczenia ich w „Drugim przykazaniu”.

Na koniec oczywiście zapraszam do subskrybowania strony, jeśli chcą Państwo z tym wszystkim, o czym napisałem powyżej, być na bieżąco.

Podziel się tym ze znajomymi.