“Spełnienie” Już dostępne w Księgarni!

Oddaję więc w Państwa ręce moją najnowszą książkę pt. “Spełnienie”. Publikuję ją tuż przed świętami w nadziei, że może stać się dobrym i ciekawym prezentem pod choinkę. Co prawda tylko wirtualnym, lecz przez to wcale nie mniej zajmującym niż książka papierowa. Kto wie, może ktoś z Państwa dzięki niemu przekona się do e-booków. Dla mnie radość jest tym większa, że to moja pierwsza premiera książkowa od dwóch lat i zarazem powrót po bardzo długim czasie do formy powieściowej.

A co do szczegółów…

Oficjalny opis.

Czy można chcieć czegoś za bardzo? Czy aby to zdobyć, można się posunąć za daleko? Czy da się przekroczyć ramy tego, co wyznaczył nam los? A jeśli tak, to jaką cenę przyjdzie nam za to zapłacić?

Dan Kushner już od dawna nie zadaje sobie takich pytań.  Po tym, co zdarzyło się w pewną grudniową noc, przez kilka kolejnych lat uczył się akceptować to, kim jest. Porzucił nierealistyczne mrzonki o karierze pisarskiej i w zamian zajął się pisaniem o innych. I stał sie w tym – co tu kryć – cholernie dobry. Na tyle dobry, że otrzymuje propozycję poprowadzenia warsztatów z krytyki literackiej na pewnym niedużym uniwersytecie. Z kontraktem na nową książkę o kolejnym geniuszu literatury w kieszeni oraz bolesnymi wspomnieniami, które jakoś zdołał stłumić, rusza więc do Barrington.

Tam zamieszkuje w dużym i podejrzanie tanim domu z zamkniętymi drzwiami na piętrze, do których jako jedynych pośrednik nie przekazał mu klucza. Dość szybko okazuje się, że to, co się za nimi kryje, zburzy poukładane życie Dana, a także obudzi upiory, których dewastującej siły miał nadzieję już nigdy więcej nie doświadczyć.

To, co zostało zamknięte, powinno pozostać zamknięte. Tylko czy da się o tym nie myśleć? Czy można oprzeć się pokusie?

Jak i gdzie kupić?

Książka do nabycia wyłącznie w Księgarni WNS po kliknięciu tutaj. Jest dostępna we wszystkich najważniejszych formatach: PDF (najlepszy do czytania na komputerze, tablecie lub smartfonie), EPUB (do większości najpopularniejszych czytników, a także specjalnych aplikacji na tablety i smartfony), oraz MOBI (przeznaczony specjalnie do czytnika Kindle). W opisie znajdują się też linki do promocyjnego fragmentu oraz do specjalnego tekstu, w którym staram się rzucić światło na kilka kwestii dotyczących samej książki, jakie mogą się nasunąć przed podjęciem decyzji o zakupie.

Wyjaśniam tam między innymi, dlaczego akcja rozgrywa się w USA, dlaczego książkę postanowiłem wydać samodzielnie i dlaczego jest ona dostępna tylko w wersji elektronicznej. Zdradzam też, kto zabił. A nie, zaraz… tego jednak nie.

Książka jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niewidomych i niedowidzących – posiada nawigowalny spis treści i integruje się z programami do czytania na głos, takimi jak Voice Aloud Reader czy EasyReader.

Dla recenzentów.

Jeśli zajmujesz się recenzowaniem książek – prowadzisz poświęcony temu blog, vlog, profil na Instagramie lub dowolny inny kanał, a może piszesz lub mówisz na ten temat do jakiegoś medium – i chcesz dostać darmowy egzemplarz recenzencki, napisz do mnie na ksiazkikrolika@gmail.com. W wiadomości umieść linki do swoich prac, bym mógł Cię zweryfikować i na tej podstawie podjąć decyzję o wysłaniu pliku.

Na ten adres pisz również, jeśli np. zechcesz przeprowadzić ze mną wywiad. Umieszczanie informacji o istnieniu “Spełnienia” na blogach czy w mediach społecznościowych – najlepiej ze stosownymi linkami – też oczywiście mile widziane.

Wszystkich natomiast serdecznie zapraszam do dzielenia się opiniami po lekturze na profilu książki na LubimyCzytać.

Owocnej lektury!

I niech taka właśnie będzie. Najlepiej w blasku choinkowych lampek, przy górze bożonarodzeniowych pierniczków i z czymś zacnym złocącym się w szklaneczce.

A jeśli zainteresowałem Cię moją twórczością, zasubskrybuj stronę, by być na bieżąco z tym, co robię.

Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia! No i oczywiście mocy pięknych zaczytań… rzecz jasna nie tylko “Spełnieniem”.

Podziel się tym ze znajomymi.